Konzultace ke zdravé a krásné pleti

Trápí vás akné a hledáte na něj řešení, které zafunguje dlouhodobě? Chcete svou pleť uzdravit holistickou cestou?

Vyzkoušeli jste toho už spoustu - od doplňků stravy, přes krémy až po návštěvy různých doktorů, ale nic z toho vám nepomohlo dlouhodobě a ne do hloubky?

Chcete radu a podporu od někoho, kdo vašim potížím opravdu rozumí a dívá se na ně komplexně?

Pokud odpovídáte ANO, čtěte dál. 
Proč a jak vám můžu pomoct?

 • Dlouhá osobní zkušenost s kožními nemocemi a dalšími symptomy
  Akné, ekzémy, únavu, kvasinky, úzkosti a další jsem řešila přes 13 let. Vzkoušela jsem všechno možné. Nic z toho mi nepomohlo dlouhodobě, dokud jsem nezačala vše léčit holisticky, tedy celkovou změnou životního stylu. Změnila jsem nejenom stravování, ale i péči o celé tělo a také jsem intenzivně pracovala se svou psychikou.
 • Holistický přístup k tělu
  Neřeším potlačení symptomů, ale řeším hlavní příčinu – nerovnováhu v těle. Při holistické léčbě akné a dalších symptomů se zaměřuji na 3 hlavní oblasti, které s tím úzce souvisí. Zajímá mě, jak se mí klienti stravují, jak o sebe pečují a jak k sobě přistupují. Jen tak jim můžu odkrýt opravdové příčiny jejich potíží.
 • Ověřená a funkční řešení
  Během konzultací předávám svoje znalosti a zkušenosti z těchto oblastí – zdravá výživa (včetně vegan a raw stravování), superpotraviny a doplňky stravy, toxiny a detoxikace, přírodní péče o pleť, péče o tělo, techniky na práci s emocemi a psychikou, psychosomatika, hormonální rovnováha, kandida a její emoční léčba, Ajurvéda a TČM. Vyzkoušela jsem toho spoustu a ráda se s vámi podělím o to, co funguje mě i mým klientům.
 • Dlouhodobé řešení namísto instatních zázraků
  Nenabízím žádné instantní řešení v podobě zázračného krému nebo účinného doplňku stravy. Na akné a další nemoci se dívám jako na vnější projev vnitřní nerovnováhy, proto vám doporučím kroky, kterými svou pleť i tělo uzdravíte hlavně zevnitř.

Konzultace a její cena

Součástí každé konzultace je vyplnění dotazníku, na základě kterého vám vytvořím 7+ stránkový návrh doporučení, ušitý na míru přímo vašemu zdravotnímu stavu a stavu vaší pleti. Poté vás budu kontaktovat a domluvíme se na termínu konzultace. Konzultace probíhají přes Skype, nebo po domluvě osobně v Brně.

Díky konzultaci získáte:

 • Doporučení konkrétních změn ve stravování, v péči o tělo i v přístupu k sobě samým. 
 • Doporučení doplňků stravy, superpotravin a kosmetických přípravků podle typu vašich kožních potíží.
 • Prostor na vaše konkrétní otázky.

Gold - 1 801 Kč

 • 7+ stránkový průvodce na míru vašim potřebám
 • 60 minut skype setkání
  Během setkání probereme celý léčebný plán a také vaše otázky.
 • E-book Uzdrav svou pleť
  Plná verze více jak 130 stránkového e-booku, kde najdete další doporučení k výživě, péči o pleť i o psychiku.
 • Členství v uzavřené facebookové skupině
 • Neomezená e-mailová podpora po dobu 8 týdnů
  Během podpůrné doby se můžete ptát na jakékoliv otázky ke zpracovanému doporučení a k vaší léčbě.

Silver - 1 080 Kč

 • 7+ stránkový průvodce na míru vašim potřebám
 • 60 minut skype setkání
  Během setkání probereme celý léčebný plán a také vaše otázky.

Bronz - 801 Kč

 • 7+ stránkový průvodce na míru vašim potřebám
  Tato verze je bez skype setkání a obsahuje pouze zpracovaný dokument na základě vyplněného dotazníku.

Co o konzultaci říkají mé klientky?

Už přes půl roku bojuju zoufale s akné po vysazení hormonální antikoncepce a proto jsem hledala někoho, kdo si prošel podobným problémem jako já a navíc ho dokázal úspěšně vyléčit. Po konzultaci s Petrou teď vím, jakým potravinám se mám vyhýbat, na co se mám naopak zaměřit a jak správně pracovat s psychikou a vnímáním sebe samé. Už po týdnu malých změn, které jsem zařadila do svého jídelníčku, cítím větší energii a těším se, co dalšího mi to přinese. Pokud i vy hledáte řešení pro vaši pleť a chcete získat ucelený přístup na jednom místě, konzultaci s Petrou vám vřele doporučuji.

Šárka Wasylyszynováalternativní veterinární terapie, www.dusezvirat.cz

Akné se mi objevilo už v 11-12 letech. Léčila jsem ho antikoncepcí, antibiotiky, tekutým dusíkem, různými krémy, Roaccutanem, laserem, chemickým peelingem. Vše se odrazilo na mé psychické stránce. Ve 37 letech se mi akné velmi zhoršilo, protože jsem vysadila antikoncepci. Zkoušela jsem všechno možné, už jsem z toho byla zoufalá a tak si jednou čtu příspěvky na fb a zaujalo mě Uzdrav svou pleť, to já hledám! Nastudovala jsem si historii příspěvků a internetové stránky a nebylo co řešit, hned jsem Vám napsala. Nejdříve jsem byla velmi nedůvěřivá, ale po pár emailech bylo jasné, že jsem konečně našla někoho, kdo rozumímému problému a může mi pomoci! Uvědomila jsem si, jak vážný mám problém s dermatilomanií a že pro svoji léčbu mohu mnoho udělat! Moc děkuji Petro za Vaši pomoc!

Bára Steidlová

Možná vás zajímají ještě tyto otázky:

Co je potřeba ke konzultaci?

Po vyplnění objednávky vám dorazí podrobný dotazník k vašemu zdravotnímu stavu, projevům nerovnováhy, péči o pleť i péči o vaši psychiku. Čím více informací budu mít, tím konkrétnější doporučení vám můžu dát. Také vás požádám o nepovinnou fotku vaší pleti, abych dokázala zanalyzovat problémové oblasti a nabídnout vám vhodné řešení. Všechny svěřené informace jsou u mě v bezpečí, řídím se přísnými zásadami ochrany osobních údajů.

Jak probíhá platba za konzultaci?

Za konzultaci zaplatíte na základě zálohové faktury, která vám přijde po vyplnění objednávky. Po přijetí platby vám zpracuji doporučený plán, pošlu vám ho a navrhnu vám termín setkání na skype (pokud je součástí zakoupeného balíčku).

Za jak dlouho dostanete zpracované doporučení?

Zpracování jednoho dotazníku a tvorba doporučení mi zabere několik hodin, takže vás osobní plán dostanete během 3-4 dnů od platby.

Jak probíhá konzultace?

Ke konzultaci potřebujete pouze aktivní Skype. Během naší první konzultace probereme váš typ pleti i druh akné, který máte. Pobavíme se o klíčových příčinách akné a také nejlepším možném řešení přímo vám na míru. Vytvořím vám osobní strategii, abych vám pomohla dostat do rovnováhy jak vaše hormony, tak trávení i psychiku. Už během první konzultace budete mnohem hlouběji rozumět příčinám vašeho akné. Také dostanete výživové doporučení na základě vašeho zdravotního stavu i vaší kapacity pro změny.

Co se bude dít po konzultaci?

Po konzultaci budete mít 7+ stránkový dokument s doporučeními přímo vám na míru a také ty nejdůležitější akční kroky. Můžete se tedy pustit do změn. Podle zvoleného balíčku mě můžete kontaktovat neomezeně. Běžně doporučuji navazující konzultaci po uplynutí 4-6 týdnů od první konzultace. Během léčby vás totiž mohou napadat různé otázky, takže navazující konzultace je vhodnou možností, jak neustrnout na místě a pokračovat v potřebných změnách. Během další konzultace probereme váš aktuální stav a další potřebné kroky k léčbě akné. Navazující skype konzultace na 60 minut je za zvýhodněnou cenu 690 Kč a před ní od vás budu potřebovat vyplnění menšího dotazníku.

Za jak dlouho po konzultaci se dostaví nějaká změna?

Hodně záleží na vašem zdravotním stavu a také na tom, kolik energie chcete do svého zdraví investovat. Někdo vidí první výsledky na své pleti už po pár týdnech, někomu trvá i 2-3 měsíce, než se jeho pleť začne uzdravovat. Většina klientů vidí znatelné výsledky už po 3 měsících. Je důležité si uvědomit, že pro opravdovou hlubší změnu potřebujete udělat několik podstatných změn ve stravování, péči o pleť, cvičení i v péči o svou psychickou stránku. Čím více vědomé energie do toho vložíte, tím lepší výsledky pocítíte i uvidíte.

Akné vám říká: 
„Naslouchej mi. Tvé tělo je v nerovnováze a jen ty to můžeš změnit.“

Věřím, že každý může mít krásnou a zdravou pleť bez akné. Věřím, že každé tělo je schopné se uzdravit z dlouholeté nerovnováhy, pokud ho podpoříme těmi správnými kroky.

Nemůžeme jen potlačovat symptomy různými léky a přípravky a přitom přehlížet příčiny nerovnováhy. Důležité je uzdravit své tělo vědomým přístupem, skrze zdravou výživu, zdravý vztah ke svému tělu, ke svým emocím i k životu.

Ráda vás navedu na cestu k rovnováze uvnitř i vně.

Máte na mě nějakou otázku? 
Napište mi na petra@uzdravsvouplet.cz.