Chcete se zbavit pupínků a neústupného akné?

Zkusili jste téměř všechno, abyste akné vyléčili a nepomohlo to?

Chcete mít konečně krásnou a zdravou pleť?

S akné se potýká až 80 % lidí ve věku 11-30 let. Patříte mezi ně i vy?

Trápí vás to, jak vaše pleť vypadá a kritizujete se za každý nově vzniklý pupínek?

Zažíváte situace, kdy se kvůli akné ani nemůžete podívat do zrcadla a bojíte se ukazovat lidem?

Zkoušeli jste na akné kde co, nic vám nepomohlo a už jste unaveni z hledání fungujícího řešení?

Možná jste na tom stejně jako donedávna já. Pokud…

  • Dobře znáte pocity viny a naštvání na sebe samé, kvůli tomu, že máte akné.
  • Máte za to, že děláte něco špatně, protože vaši pleť hyzdí pupínky.
  • Kvůli akné nemáte energii a chuť do každodenních činností. Nic vás nebaví.
  • Cítíte se ztraceni a nevíte jak se z toho začarovaného kruhu „akné“ dostat.

  Taky jste léčili akné vším možným?

  Antibiotiky, antikoncepcí, kosmetickými produkty i procedurami, doplňky stravy…

  Zkusili jste vše, co běžná léčba akné nabízí a stejně vám nic nepomohlo dlouhodobě?
  Teď se dozvíte proč není klasická léčba akné účinná.

  Hlavní nedostatek klasické léčby (medikamenty a pleťové přípravky) je v tom, že se při ní pouze zmírňují symptomy. Ve většině případů tato léčba funguje jen po tu dobu, kdy se dané přípravky nebo léky používají a navíc se tím neřeší prvotní příčina akné – nerovnováha v těle.

  Pokud chceme tělo opravdu uzdravit, nemůžeme jen potlačovat symptomy, ale musíme vyřešit příčinu nerovnováhy.

  Ukážu vám jak se zbavit nepříjemných pupínků

  Jmenuji se Petra Kratochvilová. S akné a problematickou pletí mám více jak 13 leté zkušenosti. Na akné jsem vyzkoušela téměř vše a nic z toho nefungovalo dlouhodobě, do té doby, než jsem ho začala léčit holisticky. Prošla jsem si opakovanou léčbou antibiotiky, antikoncepcí i různými krémy. Spoustu let jsem byla kvůli akné v depresi a neměla jsem se ráda. 

  Strávila jsem nespočet hodin hledáním řešení na mé akné. Zkoušela jsem různé přístupy ke stravování i péči o sebe. Kompletně jsem změnila životní styl. Na základě mých zkušeností s akné a kvalitních ověřených studií jsem vytvořila komplexního průvodce, jak na akné díky změně stravování, péče o sebe i myšlení.

  Jsem ráda, že konečně vznikl manuál, který nabízí fungující řešení pro léčbu akné přirozenou cestou bez chemie a lékařských zásahů. Takový balíček ověřených a jasných doporučení jsem hledala několik let, ale nenašla… Proto jsem ho vytvořila a vy ho teď můžete mít! 

  Malý náhled do toho, jak moje pleť vypadala před holistickou léčbou a po ní.
  (Stav před byl ve skutečnosti o dost horší.)

  Každý kožní problém vám říká: 
  „Naslouchej mi. Tvé tělo je v nerovnováze a ty to musíš změnit.“

  Objevte úplně nový přístup k léčbě akné v e-booku

  Uzdrav svou pleť

  Ukážu vám, jak vyléčit akné holistickou cestou, díky změně stravování, péče o sebe i změnou psychického naladění.

  Dozvíte se hlavní příčiny akné a jejich konkrétní řešení přirozenou cestou – bez chemie, léků nebo drahé kosmetiky.

  Tento e-book je i pro vás, kteří nemáte problematickou pleť, ale zároveň chcete vědět, jak se o svou pleť správně starat, jak správně jíst a jak díky správné péči o tělo i psychiku mít zdravý a spokojený život.

  Opravdová krása spočívá ve vědomém přístupu zevnitř a s ním se blíže seznámíte na stránkách e-booku.

  Co vás v e-booku čeká a co se dozvíte ?

  N

  Jaké jsou hlavní příčiny akné a co vám akné říká. Jak vzniká kožní maz a pupínky. Proč je holistická léčba účinnější než ta klasická lékařská. Moje reakce na nejčastější otázky k akné.

  N

  Jaké potraviny podněcují tvorbu akné a naopak jaké potraviny ho léčí. Jak kůže souvisí s trávením a jak zlepšit trávení. Jaké vitamíny a minerály potřebujete pro zdravou pleť a kde je získávat. Jak ze stravy získávat kvalitní makro a mikro živiny. Tipy na vhodné kombinace potravin.

  N

  Jak v těle podpořit přirozenou detoxikaci a jak omezit příjem toxinů. Tipy na jednoduché ale velmi účinné aktivity, které napomůžou k léčbě akné.

  N

  Proč a jaké chemické látky v kosmetice nejvíce škodí vaší pleti. Tipy na přírodní péči pro různé typy pleti. Triky na pupínky. Tipy na správné hygienické návyky a správnou péči o pleť.

  N

  Jak spolu souvisí akné a psychika. Jak prohloubit sebepřijetí a radost ze života. Spousta technik, díky kterým prohloubíte vědomý vztah se sebou samými.

  N

  A mnoho dalších informací, doporučení a technik na více než 120 stranách e-booku.

  Všechny informace a doporučení jsou přehledně seřazeny do 3 oblastí,
  které s akné úzce souvisí a kterými se při jeho léčbě zabývám. 

  Výživa

  Péče o tělo

  Psychika

  Čeká vás 120 stran bohatých na informace, které v takto ucelené podobě nikde jinde nenajdete.

  VŠE V JEDNOM

  Získáte ucelený pohled na akné, jeho příčiny a řešení v jasně daných krocích. Budete vědět co a jak jíst a jak o sebe pečovat.

  OVĚŘENO V PRAXI

  Holistickou léčbu akné jsem vyzkoušela na vlastní kůži. Tento přístup funguje mým klientům i tisícovkám lidí po celém světě.

  ZÍSKÁTE ČAS A ENERGII

  Už nemusíte trávit spoustu času hledáním funkčních řešení, jak na akné. Vše jsem prostudovala za vás.

  Co na e-book říkají jeho čtenáři?

  Už nějakou dobu na sobě pozoruji jednu věc, která pro mě začala „aha momentem“. Jak žiji, jak se cítím dobře, co jím a jak k sobě přistupují, to vše se prvně odrazí na mé pleti. Donedávna bych to vůbec nedávala do souvislostí a přitom je to tak jasné. Jaký životní styl volím, poznám hned na své pleti, naše tělo je v tomto naprosto úžasné. E-book Uzdrav svou pleť mé zjištění uvádí ještě více do hloubky, vlastně je to můj průvodce, o který se můžu kdykoli opřít a zase se vrátit do své rovnováhy. Je pro mne i takovým jasným potvrzením a argumentem před sebou, jak moc důležité je, o sebe pečovat a nepodceňovat ani stravu, pohyb a pobyt na čerstvém vzduchu. Někdo by možná řekl, že akné vlastně nic není, snažil by se ho opět něčím zakrýt, ale když vás skutečně několik let trápí jeho menší či větší výskyt, je naprosto nezbytné, začít dělat změny ve svém životě. Tento úžasný materiál pro vás může být takovým vlastním domácím lékařem, už nemusíte střídat jednoho knižního lékaře za druhým, ale začít věřit a jednat podle sebe a selského rozumu. Líbí se mi, jak vše do sebe zapadá a kolik moudrosti i informace je najednou pohromadě. Myslím si, že tento e-book má velký potenciál i v tom, že chtě nechtě začnete měnit svůj život a může uzdravit nejen pleť, ale i celý postoj k životu. Je pro mne jen dalším potvrzením v tom, že velké změny začínají nepatrně a pozvolna. Třeba tím, že porozumíme svému tělu, v tomto případě akné. Za sebe vřele doporučuji!

  Adéla Kazdová

  Adéla Kazdová

  autorka knihy Život bez hormonální antikoncepce

  Už přes půl roku bojuju zoufale s akné po vysazení hormonální antikoncepce a proto jsem hledala někoho, kdo si prošel podobným problémem jako já a navíc ho dokázal úspěšně vyléčit. Musím říct, že s výsledky po realizaci doporučení v e-booku jsem moc spokojená, protože pleť se mi opravdu zlepšila a pokud si dávám pozor na to, co jím, pak je to znát! Musím to zaťukat, ale pupínky mizí a moje pleť se lepší a jsem za to moc ráda.

  Šárka Wasylyszynová

  Šárka Wasylyszynová

  alternativní veterinární terapie, www.dusezvirat.cz

  Mám doznívající akné z puberty, které sice není všudepřítomné, ale vrásky na čele mi také dělá. Mimo to jsem si vědoma toho, že ne vše, co dělám a jak se ke svému tělu chovám, je správné a tělu prospěšné. Byla spousta informací, které bych o svém těle ráda měla, ale nevěděla jsem, jak je spolehlivě a jednoduše zjistit. Místo toho jsem se dozvídala různé nepodložené, pochybné, někdy i protichůdné informace. Tato kniha mi naprosto spolehlivě a srozumitelně nabízí odpověď na mé otázky, týkající se nejen zlepšení kvality pleti, ale i správné výživy těla a psychické pohody. Vědomí o svém těle považuji za mozaiku, která se skládá z mnoha malých střípků. Díky této knize jsem získala mnoho dalších kousků do mé mozaiky a rozumím svému tělu o hodně víc. Budu mít knihu vždy při ruce, abych z ní mohla stále čerpat informace a zlepšovala tak kvalitu svého života. Pokud Vám na sobě záleží, tak jako mě, určitě si ji také pořiďte!

  Katka Kroupová

  Katka Kroupová

  Chtěl bych Vám poděkovat za Váš e-book, na kterém jste musela strávit hodně času, i za Vaše bonusy, je to pro mě hodně inspirativní. Snažím se žít zdravě a jsem si vědom toho, že zodpovědnost za své zdraví máme každý z nás ve svých rukou. Došel jsem k závěru, že největší podíl na tom, aby člověk byl zdravý, není ani tak o stravě, nebo potravinových doplňcích, jako o tom, o čem se zmiňujete v poslední části Vašeho e-booku, a to je psychika, neboť to, na co soustředíme pozornost, to se stává naší realitou, a pokud tam máme negativní emoce, podceňování se, pocity viny, a jiné programy třeba z dětství, tak je to hodně složité, protože, ani nevíme jaké to jsou programy, a už vůbec ne, jak se jich zbavit, a proto děláme stále stejné chyby a točíme se stále dokola, a to se týká nejen zdraví, ale i financí, vztahů, a vůbec celého našeho života, a tam je ten zakopaný pes. Chci Vám Petro ještě jednou poděkovat za Váš e-book.

  Josef D.

  Josef D.

  E-book Uzdrav svou pleť si můžete objednat přes můj email za libovolný příspěvek.

  Objednání na:

  petra@uzdravsvouplet.cz

  Cena: libovolný příspěvek

  Možná se vám ještě hlavou honí tyto otázky…

  v

  Každý je individuální, bude holistický přístup fungovat i na mě?

  Je pravda, že každý je individuální a u každého může léčba akné probíhat rozdílně. U někoho spočívá hlavní příčina v trávicích problémech, u někoho je způsobena hormonální nerovnováhou, u někoho je to kombinace těchto nebo mnohem více faktorů. Holistický přístup je vhodný pro všechny, protože léčí pravou příčinu akné – vnitřní nerovnováhu v těle. Nerovnováha v těle je způsobena různými faktory, které rozebírám v e-booku.

  v

  Jak dlouho trvá taková léčba akné?

  U někoho se projeví změny již po pár týdnech, u někoho to trvá i několik měsíců. Záleží na individuálním zdraví jedince, na jeho genetice, na jeho vůli ke změně. Ale platí, že první změna by se měla projevit po cca 4-6 týdnech. Pokud budete následovat moje doporučení, tak je jen otázkou času, kdy pupínky začnou mizet a vás bude čekat krásná a zdravá pleť.

  v

  Pomůže mi e-book i s akné, které se objevilo až po vysazení antikoncepce?

  Ano, e-book je i pro vás, kteří mají hormonální akné v důsledku vysazení hormonální antikoncepce. Také jsem si toto akné zažila. Po vysazení pilulek trvá několik měsíců, než se tělo dostane do své přirozené rovnováhy a znovu se obnoví přirozená produkce hormonů. Tělo se potřebuje po vysazení antikoncepce pročistit a k tomu vám pomůžou rady zmíněné v e-booku.

  v

  Můžu věřit tomu, že mi doporučení v e-booku pomůžou?

  Nemůžu vám slíbit rychlé zázraky ani jednoduchou cestu. Ale nabízím vám cenné informace a podporu. Můžu vám potvrdit, že holistickým přístupem svou pleť uzdravily už tisíce lidí po celém světě a teď se k nim můžete přidat i vy. Nejdůležitější je věřit tomuto způsobu léčby, jít do změny životního stylu naplno a pracovat nejen na změně stravování, ale i na změně myšlení, protože myšlení často ovlivňuje zdraví víc, než si dokážete představit. Pokud nebudete věřit, že se uzdravíte, tak se neuzdravíte.

  Petro, musím říct, že tě skutečně obdivuji s tvou odvahou jít doslova s kůží na trh. Pro mě je akné celoživotní trauma a vnitřní nenávist vůči sobě. V období dospívání to bylo neskutečně těžké a snažila jsem se zakrývat, jak to jen šlo. Sebevědomí v háji. Doufala jsem, že v dospělosti se to ztratí, všichni to tak říkali. Dermatologové mi psali agresivní mastičky a léky, nemohla jsem je ze studu používat pořád, přišlo mi, že jdou cítit a hned každý pozná, co mám za problém. A když dospělost přišla, bylo to o trochu lepší. Ale po vysazení hormonální antikoncepce a následném těhotenství a dlouhém kojení to bylo zase hrůza. Žádala jsem doktory o pomoc – jejich řešení: antibiotika a mastičky. Další roky jsem se dál trápila, zkusila jsem chodit na kosmetiku. Vždy jen krátkodobé řešení. Až jsem se začala zajímat o „život bez chemie“ a pak jsem dostala doporučení na tvůj e-book. A bylo to jako kouknout do světla, prostě otevřít oči a najednou to mělo všechno smysl a jasné řešení – stačilo se začít vnímat a poslouchat tělo – psychika je mocná. A já ti děkuji, že máš tu odvahu a sílu na rozdávání.

  Jana Křepelková

  Jana Křepelková

  Petro, mám opravdu velkou radost z e-booku, děkuji! Zatím jsem ho jenom projela, co všechno obsahuje a je to skvělé. Moc se mi líbí, že je tam úplně všechno shrnuté a vůbec nelituji, že jsem si ho také pořídila. 🙂 Sice, díky bohu, akné netrpím, ale sem tam mi vyskočí nějaké ty pupínky.. A právě toho se chci zbavit, chci tomu předejít díky e-booku. Strašně mě to baví, jak je vlastně tělo zajímavé a nic není jen tak, všechno je z nějakého důvodu a je jasné, že to přeci nevyléčí nějaká zázračná maska z drogérky. Mám moc ráda olejíčky od Saloos, líbí se mi, že je to příroda a ne žádná chemie, tudíž jsem také ráda, že i v e-booku máte zakomponované jaký olej je na jakou pleť. Právě díky Vašemu e-booku dostanu všechny potřebné informace, které jsem pořád někde hledala… a teď je mám konečně v jednom.

  Kristýna Turková

  Kristýna Turková

  E-book Uzdrav svou pleť se mi moc líbí. Je to skvělá příručka, v které je vše krásně shrnuto. Čtenář má možnost si uvědomit, co dělá špatně a na čem má pracovat, aby se jeho pleť zlepšila a pokud má pleť bez akné, tak se aspoň dozví co dělat víc pro zdravého ducha ve zdravém těle. Nejvíc se mi líbí část k psychice, výživě a superpotravinám. A pro mě, jako mámu tří dětí, která nemá na nic čas, je knížka úžasná i v praktických tipech. Nemusím nikam na kosmetiku, stačí se podívat do e-booku a hned vím, jak svou krásu podpořit přirozenou cestou.

  Martina Hoppová

  Martina Hoppová

  I vy můžete mít krásnou a zdravou pleť bez kožních problémů a líbit se sami sobě! Já to teď tak mám, i když to před lety bylo úplně jinak. V e-booku vám předám to, co jsem k léčbě akné našla, sama na sobě vyzkoušela a hlavně to, co funguje.

  Petra Kratochvilová

  průvodkyně holistickou léčbou akné

  Objednávka e-booku přes můj email za libovolný příspěvek:

  petra@uzdravsvouplet.cz

  Contact Us