Konzultace k akné

Trápí vás, že se vám tvoří pupínky? Jste nešťastni z toho, jak vaše pleť vypadá a nechcete ji ukazovat sobě ani světu?

Chcete se zbavit akné přírodní cestou a mít krásnou a hlavně zdravou pleť? Chcete se konečně cítit dobře ve své kůži?

Hledáte někoho, kdo bude opravdu do hloubky rozumět tomu, co kolem akné řešíte a dokáže vám pomoci?

Pokud odpovídáte ANO, jste na správném místě!

Odteď už vás akné nemusí trápit, protože se dá účinně vyřešit a já vám ukážu jak.

Proč a jak vám pomůžu

S akné jsem se trápila přes 13 let, už od mé puberty (v mém příběhu si můžete přečíst více). Celou tu dobu jsem hledala účinné řešení, vyzkoušela jsem na akné všechno možné, od medikamentů, přes drahé kosmetické přípravky, kosmetické procedury, až po antikoncepci. Nic z toho mi nepomohlo dlouhodobě, dokud jsem akné nezačala léčit holisticky – změnou životního stylu a hlavně vědomou změnou zevnitř.

Holistický přístup k léčbě akné je účinný v tom, že řeší hlavní příčinu akné – nerovnováhu v těle. Při holistické léčbě akné se proto zaměřuji na 3 hlavní oblasti, které s akné úzce souvisí a podílí se na jeho tvorbě.

Výživa

Péče o tělo

Psychika

Jak probíhá konzultace a její přínos

Po objednání konzultace dostanete dotazník k vyplnění. Na základě vyplněného dotazníku vám vytvořím několikastránkový návrh doporučení, ušitý na míru přímo vašemu zdravotnímu stavu a stavu vaší pleti. Poté vás budu kontaktovat a domluvíme se na termínu konzultace.

Díky konzultaci získáte:

  • Doporučení konkrétních změn ve stravování, v péči o tělo i v přístupu k sobě samým. 
  • Doporučení doplňků stravy, superpotravin a kosmetických přípravků podle typu vašeho akné.
  • Prostor na vaše konkrétní otázky.

Konzultace a její cena

Konzultace probíhá přes skype a vy si můžete vybrat, jaká varianta konzultačního balíčku vám více vyhovuje.

JEDNORÁZOVÁ KONZULTACE
790.00 Kč
ČEKÁ VÁS
Skype konzultace (60 minut)
Návrh doporučení k vašemu akné
"Deník pleti" pro záznamy

Co o konzultaci říkají klientky

Už přes půl roku bojuju zoufale s akné po vysazení hormonální antikoncepce a proto jsem hledala někoho, kdo si prošel podobným problémem jako já a navíc ho dokázal úspěšně vyléčit. Po konzultaci s Petrou teď vím, jakým potravinám se mám vyhýbat, na co se mám naopak zaměřit a jak správně pracovat s psychikou a vnímáním sebe samé. Už po týdnu malých změn, které jsem zařadila do svého jídelníčku, cítím větší energii a těším se, co dalšího mi to přinese. Pokud i vy hledáte řešení pro vaši pleť a chcete získat ucelený přístup na jednom místě, konzultaci s Petrou vám vřele doporučuji.

Šárka Wasylyszynováalternativní veterinární terapie, www.dusezvirat.cz

Akné se mi objevilo už v 11-12 letech. Léčila jsem ho antikoncepcí, antibiotiky, tekutým dusíkem, různými krémy, Roaccutanem, laserem, chemickým peelingem. Vše se odrazilo na mé psychické stránce. Ve 37 letech se mi akné velmi zhoršilo, protože jsem vysadila antikoncepci. Zkoušela jsem všechno možné, už jsem z toho byla zoufalá a tak si jednou čtu příspěvky na fb a zaujalo mě Uzdrav svou pleť, to já hledám! Nastudovala jsem si historii příspěvků a internetové stránky a nebylo co řešit, hned jsem Vám napsala. Nejdříve jsem byla velmi nedůvěřivá, ale po pár emailech bylo jasné, že jsem konečně našla někoho, kdo rozumímému problému a může mi pomoci! Uvědomila jsem si, jak vážný mám problém s dermatilomanií a že pro svoji léčbu mohu mnoho udělat! Moc děkuji Petro za Vaši pomoc!

Bára Steidlová

Akné vám říká: 
„Naslouchej mi. Tvé tělo je v nerovnováze a ty to musíš změnit.“

I vy můžete mít krásnou a zdravou pleť bez akné a rozumět signálům svého těla. Díky konzultaci získáte rady a doporučení, které vás k tomu dovedou. Holistickou léčbu akné jsem vyzkoušela sama na sobě a ráda jí provedu i vás. 

Máte na mě nějakou otázku? 
Napište mi na petra@uzdravsvouplet.cz.