Pořád se vám tvoří pupínky a vy nevíte proč?

Chcete vědět, co vám pupínky signalizují?

Toužíte po tom, konečně svému tělu rozumět?

Trápí vás pupínky a vy už nevíte co s nimi? 

Zkusili jste antibiotika, kosmetické produkty i procedury, doplňky stravy… Snad vše, co se na akné běžně nabízí a stejně vám nic nepomohlo dlouhodobě?

Klasický přístup k léčbě akné většinou nestačí! Proč?

Hlavní nedostatek klasické léčby (medikamenty a pleťové přípravky) je v tom, že se při ní pouze zmírňují symptomy. Ve většině případů tato léčba funguje jen po tu dobu, kdy se dané přípravky nebo léky používají a navíc se tím neřeší prvotní příčina akné – nerovnováha v těle.

Pokud chceme tělo opravdu uzdravit a zbavit se kožních problémů, nemůžeme jen potlačovat symptomy, ale musíme vyřešit příčinu nerovnováhy. Potřebujeme se zaměřit na zprávy, které k nám tělo vysílá skrze kožní projevy.

Kůže je jako otevřená kniha, ze které se dá mnohé vyčíst, nejen o fyzickém zdraví, ale i o tom psychickém. Každý kožní problém vám říká: „Naslouchej mi. Tvé tělo je v nerovnováze a ty to musíš změnit.“

Prošla jsem si tím taky

Jmenuji se Petra Kratochvilová. S akné a problematickou pletí mám více jak 13 leté zkušenosti. Na akné jsem vyzkoušela téměř vše a nic z toho nefungovalo dlouhodobě, do té doby, než jsem ho začala léčit holisticky. Prošla jsem si opakovanou léčbou antibiotiky, antikoncepcí i různými krémy. Spoustu let jsem byla kvůli akné v depresi a neměla jsem se ráda. 

Strávila jsem nespočet hodin hledáním řešení na mé akné. Zkoušela jsem různé přístupy ke stravování i péči o sebe. Kompletně jsem změnila životní styl. Zjistila jsem, že nejspolehlivější a nejpřirozenější cesta k čisté a krásné pleti bez pupínků je správná výživa, přírodní a vědomá péče a komunikace s vlastním tělem.

Malý náhled do toho, jak moje pleť vypadala před holistickou léčbou a po ní.
(Stav před byl ve skutečnosti o dost horší.)

Ukážu vám, co vám pupínky sdělují o vašem zdraví

Na základě mých zkušeností s akné a kvalitních zdrojů jsem vytvořila produkty k holistické léčbě akné, včetně průvodce Diagnostikou obličeje, kterého vám teď představím. 

Z obličeje se dá celkem jednoduše vyčíst nerovnováha v jednotlivých orgánech.  Kůže je totiž zrcadlem toho, co se děje uvnitř těla. Díky analýze kůže a kožních projevů můžeme porozumět tomu, proč a jak pupínky vznikají. Diagnostika obličeje je skvělá v tom, že nabízí odlišný pohled na akné a kožní problémy celkově, oproti klasické západní medicíně, která si u spousty pacientů neví rady. 

Vše od vzhledu pupínku až po místo, kde se nachází, má svůj skrytý význam. Na kůži se zrcadlí také naše emoce a přístup k sobě samým, takže skrze pupínky nám tělo nastavuje zrcadlo a podnět ke změně. Proto bychom vnějším projevům těla měli věnovat pozornost a díky nim řešit vnitřní příčiny.

Vzhled kůže nám zrcadlí 
stav vnitřních orgánů.

Kůže je naším největším orgánem a velkým zrcadlem toho, co se děje uvnitř těla. Díky tomu, že kůže a vnitřní orgány jsou vzájemně propojeny, můžeme prostřednictvím kůže posoudit zdraví vnitřních orgánů.

Tělo s námi skrze kůži neustále komunikuje o svém stavu. Jakoukoliv nerovnováhu záměrně projevuje čitelnými způsoby a jen čeká, až si jich všimneme a pochopíme je.

Pokud je v těle vše v pořádku, kůže vypadá zdravě a zářivě. Pokud se v těle objeví jakákoliv nerovnováha orgánu nebo nemoc, projeví se to změnou barvy, tvaru, textury nebo vzhledu kůže. Když si těchto změn všímáme, máme k dispozici jedinečný kompas ke zdraví i ke krásné pleti bez pupínků. 

Ukážu vám, co vám pupínky sdělují o vašem zdraví

Ukážu vám, co vám pupínky sdělují o vašem zdraví

V tomto e-booku vám přiblížím vztah mezi částmi obličeje, kůží, vnitřními orgány a psychikou.

Naučím vás, jak díky pupínkům na různých částech obličeje rozpoznat oslabení konkrétních orgánů a hlavně, jak nerovnováhu napravit přirozenou cestou.

Všechny souvislosti vám projasním z pohledu Čínské medicíny, Ajurvédy a psychosomatiky.

V e-booku se dozvíte, co vám pupínky sdělují a také doporučení, jak mít zdravější a krásnější pleť díky jednoduchým změnám.

Co vás v e-booku čeká a co se dozvíte ?

N

Jak a proč funguje diagnostika obličeje a jak můžeme díky vzhledu kůže rozpoznat zdraví a stav vnitřních orgánů.

N

Rozbor jednotlivých částí obličeje od čela až po krk, souvisejících orgánů a nemocí.

N

10 doporučení, jak léčit pupínky a předcházet jim u každé části obličeje.

N

Jaké je vnitřní poselství skryté v pupíncích aneb o psychosomatice a akné.

N

Jak se na akné dívá Ajurvéda a co doporučuje pro léčbu nerovnováhy v těle u různcýh typů akné (Váta, Pitta, Kapha).

N

Co signalizují různé projevy na kůži a co je jejich příčinou.

N

Jaký je vztah mezi kůží a trávením, jak poznat oslabené trávení a jak trávení posílit.

Seznámím vás s metodou, díky které lépe poznáte,
co vám tělo sděluje prostřednictvím pupínků
 
na různých částech obličeje.

Ke každé části obličeje vás čeká 10 doporučení, jak nerovnováhu v souvisejících orgánech napravit a tím podpořit zdraví své kůže.
Mám pro vás doporučení z těchto oblastí:

Výživa

Péče o tělo

Psychika

Získáte 30 stran bohatých na informace.

Už nemusíte neúspěšně chodit ke kožním doktorům a mazat se zázračnými krémy na pupínky. Ukážu vám odlišnou a funkční cestu, jak na pupínky. Diagnostika obličeje vás dovede k hlubší příčině kožních problémů. Také se dozvíte spojitost mezi emocemi, jednotlivými částmi obličeje a kožními projevy.

Díky informacím a jednoduchým doporučením můžete napravit nerovnováhu
v různých orgánech těla a podpořit tak své zdraví i vzhled.

E-book Diagnostika obličeje, aneb klíč ke zdravé pleti bez pupínků si můžete objednat přes můj email za libovolný příspěvek.

Objednání na:

petra@uzdravsvouplet.cz

Cena: libovolný příspěvek

E-book je moc povedený, daleko předčí svou cenu. Velmi mile mě překvapila jeho rozsáhlá podoba. Do pouhých 25 stran je obsaženo to nejdůležitější k tomu, aby se člověk ve své pleti vyznal. Nejen, že čtenář bude vědět, proč má pupínky na konkrétní části obličeje, ale zároveň dostane přesný návod, co s tím. Dodržovat jen tyto základní pravidla, má velkého pomocníka k ruce. A dobrý výstup, jak pokračovat dál. E-book nakopává ke změnám nejen, co se pleti tyče. Zákonitě, kdo se do změny pustí, od pleti se přímo odrazí k jinému životnímu stylu. Mluvím z vlastní zkušenosti.

Adéla Nováková

Adéla Nováková

autorka knihy Život bez hormonální antikoncepce

Petro, e-book je skvělý a vyčerpávající. 🙂 S TČM nemám zkušenosti, tak jsem získala nové informace. E-book je velmi jednoduchým a přehledným průvodcem, jak odhalit příčinu aknózních projevu v jednotlivých částech obličeje. Jednotlivá doporučení mi pomohly odhalit stravovací chyby, které přispívají k poruchám trávení a tvorbě pupínků a zhoršují příznaky seboroické dermatitidy, která se mi před několika lety přidala k akné. S Petrou spolupracuji už pár měsíců a pleť se pomalu uzdravuje a přestala jsem používat celková antibiotika a drastické masti, které stejně nepomáhaly. Moc děkuji!

Bára Steidlová

Bára Steidlová

E-book se mi moc líbí!!! Je to skvělá příručka. Je v ní vše krásně shrnuto. Čtenář má možnost si uvědomit, co dělá špatně a na čem má pracovat, aby se jeho pleť zlepšila a pokud má pleť bez akné, tak se aspoň dozví co dělat víc pro zdravého ducha ve zdravém těle.

Martina Hoppová

Martina Hoppová

Petro, musím říct, že tě skutečně obdivuji s tvou odvahou jít doslova s kůží na trh. Pro mě je akné celoživotní trauma a vnitřní nenávist vůči sobě. V období dospívání to bylo neskutečně těžké a snažila jsem se zakrývat, jak to jen šlo. Sebevědomí v háji. Doufala jsem, že v dospělosti se to ztratí, všichni to tak říkali. Dermatologové mi psali agresivní mastičky a léky, nemohla jsem je ze studu používat pořád, přišlo mi, že jdou cítit a hned každý pozná, co mám za problém. A když dospělost přišla, bylo to o trochu lepší. Ale po vysazení hormonální antikoncepce a následném těhotenství a dlouhém kojení to bylo zase hrůza. Žádala jsem doktory o pomoc – jejich řešení: antibiotika a mastičky. Další roky jsem se dál trápila, zkusila jsem chodit na kosmetiku. Vždy jen krátkodobé řešení. Až jsem se začala zajímat o „život bez chemie“ a pak jsem dostala doporučení na tvůj e-book. A bylo to jako kouknout do světla, prostě otevřít oči a najednou to mělo všechno smysl a jasné řešení – stačilo se začít vnímat a poslouchat tělo – psychika je mocná. A já ti děkuji, že máš tu odvahu a sílu na rozdávání.

Jana Křepelková

Jana Křepelková

Ebook na mě působí zcela srozumitelně, jsou v něm základní informace, které potřebuju vědět, pokud blíže rozumět tomu, proč mám pupínky na určitých místech a co s tím mám udělat. Ebook je čtivý, přehledný a příjemně zpracovaný. Poznávám se asi hlavně v hormonálním akné, takže díky za doporučení!

Katka Kroupová

Katka Kroupová

I vy můžete mít krásnou a zdravou pleť bez kožních problémů a líbit se sami sobě! Já to teď tak mám, i když to před lety bylo úplně jinak. V e-booku vám předám jednoduchý klíč k tomu, jak více porozumět svému tělu, jeho projevům a jak navrátit tělo do přirozené rovnováhy.

Petra Kratochvilová

Objednávka e-booku přes můj email za libovolný příspěvek:

petra@uzdravsvouplet.cz

Contact Us